Sledovacie kategórie

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Táto stránka obsahuje zoznam sledovacích kategórií, ktoré automaticky pridáva softvér MediaWiki. Ich mená je možné zmeniť úpravou príslušných systémových hlásení v mennom priestore MediaWiki.

Sledovacia kategória Názov správy Kritériá pre zaradenie do kategórie
Systém:Stránky s odkazom na neexistujúci súbor(3 S)broken-file-categoryStránka obsahuje nefunkčný odkaz na súbor (odkaz na neexistujúci súbor).
Systém:Stránky s duplicitnými parametrami pri volaniach šablón(prázdna)duplicate-args-categoryStránka obsahuje volania šablóny používajúce duplicitné parametere, ako napríklad {{foo|bar=1|bar=2}} alebo {{foo|bar|1=baz}}.
Systém:Stránky s priveľkou hĺbkou expanzie(prázdna)expansion-depth-exceeded-categoryStránka prekročila maximálnu hĺbku expanzie.
Systém:Stránky s príliš veľkým počtom volaní funkcií syntaktického analyzátora(prázdna)expensive-parserfunction-categoryStránka používa priveľa náročných funkcií syntaktického analyzátoru (ako #ifexist). Pozri Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Systém:Skryté kategórie(prázdna)hidden-category-categoryKategória vo svojom zdrojovom kóde obsahuje __HIDDENCAT__, čo má za následok, že sa na stránkach medzi odkazmi na kategórie implicitne nezobrazuje.
Systém:Indexované stránky(prázdna)index-categoryStránka obsahuje magické slovo __INDEX__ (a je v mennom prostore, v ktorom je tento príznak povolený), takže je indexovaná robotmi, hoci by normálne nebola.
Systém:Stránky s priveľkým počtom uzlov(prázdna)node-count-exceeded-categoryTato stránka prekračuje maximálny počet uzlov.
Systém:Neindexované stránky(17 S)noindex-categoryStránka nie je indexovaná robotmi, pretože obsahuje magické slovo __NOINDEX__ a je v mennom priestore, v ktorom je tento príznak povolený.
Stránky s nečíselnými parametry formatnum(prázdna)nonnumeric-formatnumStránka obsahuje volání funkce parseru formatnum s parametrem, který není číslem.
Systém:Stránky obsahujúce vynechané argumenty šablón(prázdna)post-expand-template-argument-categoryStránka je po rozbalení parametrov šablón (niečo v trojitých zátvorkách, napr. {{{Foo}}}) väčšia než $wgMaxArticleSize.
Systém:Stránky, kde je prekročená povolená veľkosť šablón(prázdna)post-expand-template-inclusion-categoryStránka je po rozbalení všetkých šablón väčšia než $wgMaxArticleSize, takže niektoré šablóny nemohli byť rozbalené.
Systém:Stránky s ignorovanými zobrazovanými názvami(prázdna)restricted-displaytitle-ignoredStránka obsahuje príkaz {{DISPLAYTITLE}}, ktorý sa ignoruje, lebo nie je ekvivalentný skutočnému názvu stránky.
Stránky s voláním šablony =(prázdna)template-equals-categoryStránka obsahuje {{=}}, jejímž výstupem na této wiki není =. Toto použití je zastaralé; v budoucí verzi MediaWiki bude {{=}} zabudovanou parserovou funkcí.
Stránky so slučkami šablón(prázdna)template-loop-categoryStránka obsahuje slučku šablóny, t. j. šablónu, ktorá je vložená sama do seba.
Stránky prekračujúce limit hĺbky unstrip(prázdna)unstrip-depth-categoryStránka překračuje limit hloubky unstrip.
Stránky prekračujúce limit veľkosti unstrip(prázdna)unstrip-size-categoryStránka překračuje limit velikosti unstrip.
Stránky s časovou osou(prázdna)timeline-tracking-categoryThe page includes a <timeline> tag
Systém:Stránky s chybami v referenciách(prázdna)cite-tracking-category-cite-errorStránky v tejto kategórii obsahujú chyby v použití značiek pre citačné referencie.
Stránky s chybami ve zvýrazňování kódu(1 S)syntaxhighlight-error-categoryPři pokusu o zvýraznění kódu na stránce došlo k chybě.
Stránky se zastaralými atributy enclose(prázdna)syntaxhighlight-enclose-categoryZvýrazňování syntaxe na stránce používá zastaralou syntaxi enclose.
Stránky se zastaralými značkami source(prázdna)syntaxhighlight-source-categoryZvýrazňování syntaxe na stránce používá zastaralé značky source.
Stránky používající zastaralé vlastnosti prvku score(prázdna)score-deprecated-categoryTyto stránky používají následující funkce rozšíření Score, které jsou zastaralé: „override_audio“, „override_ogg“ a „override_midi“.
Stránky s partiturami(prázdna)score-use-categoryThese pages use the Score extension.
Stránky s chybami při vykreslování partitur(prázdna)score-error-categoryPři vykreslování partitury došlo k chybě.
Stylopisy TemplateStyles s chybami(prázdna)templatestyles-stylesheet-error-categoryStylopis TemplateStyles obsahuje chybu.
Stránky s chybami TemplateStyles(prázdna)templatestyles-page-error-categoryPři zpracování značky <templatestyles/> na stránce došlo k chybě.
Distribučné zoznamy MassMessage(prázdna)massmessage-list-categoryStránka je seznamem příjemců pro rozšíření MassMessage.
Soubory bez strojově čitelné licence(6 S)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseSoubor nemá žádnou strojově čitelnou licenční šablonu.
Soubory bez strojově čitelného popisu(5 S)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu s informacemi nebo je její pole s popisem nevyplněno.
Soubory bez strojově čitelného autora(5 S)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu s informacemi nebo je její pole s autorem nevyplněno.
Soubory bez strojově čitelného zdroje(5 S)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu s informacemi nebo je její pole se zdrojem nevyplněno.
Soubory bez strojově čitelného patentu(prázdna)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentSoubor nemá žádnou strojově čitelnou šablonu patentu.
Stránky s chybami v matematických vzorcích(prázdna)math-tracking-category-errorStránky v této kategorii obsahují chybná použití matematických značek.
Stránky s chybami ve vykreslování matematických vzorců(prázdna)math-tracking-category-render-errorStránky v této kategorii obsahují chyby vykreslování značky math.
Stránky používající zastaralý formát značek chem(prázdna)math-tracking-category-mhchem-deprecationStránky v této kategorii používají zavržený formát značek chem
Stránky používající zastaralý formát značek math(prázdna)math-tracking-category-texvc-deprecationStránky v této kategorii používají zavržený formát značek math
Stránky s chybami skriptů(prázdna)scribunto-common-error-categoryPři zpracování modulů použitých na stránce došlo k chybě.
Moduly Scribunto obsahující chyby(prázdna)scribunto-module-with-errors-categoryModul obsahuje chybu.
Stránky s nenalezenými vlastnostmi(prázdna)unresolved-property-categoryTato kategorie obsahuje stránky odkazující na vlastnosti na Wikidata, které nebyly nalezeny ani podle ID, ani podle štítku.
Presmerovania prepojené s položkou na Wikidata(prázdna)connected-redirect-categoryTáto kategória obsahuje presmerovania prepojené s položkou na Wikidata.
Stránky s grafmi(prázdna)graph-tracking-categoryStránka obsahuje tag <graph>
Stránky se zastaralými grafy Vega 1.0(prázdna)graph-obsolete-categoryStránka obsahuje značku <graph>, která by měla být aktualizována na verzi 2.
Stránky s chybou v grafe(prázdna)graph-broken-categoryTato stránka obsahuje chybně použitou značku <graph>.
Stránky s mapami(prázdna)kartographer-tracking-categoryTáto stránka obsahuje mapu
Stránky s rozbitými mapami(prázdna)kartographer-broken-categoryTáto stránka obsahuje chybne použitú mapu
Systém:Stránky obsahujúce magické odkazy ISBN(1 S)magiclink-tracking-isbnTáto stránka používa čarovné odkazy ISBN. Viac informácií k migrácii nájdete na mediawiki.org
Stránky s magickými odkazmi RFC(prázdna)magiclink-tracking-rfcTáto stránka používa čarovné odkazy RFC. Viac informácií k migrácii nájdete na mediawiki.org.
Stránky s magickými odkazmi PMID(prázdna)magiclink-tracking-pmidTáto stránka používa čarovné odkazy PMID. Viac informácií k migrácii nájdete na mediawiki.org